Pandül Ne Demek? Pandül Hangi Taş olmalı? Pandüle Nasıl Soru Sorulur?

pandul hangi tas olmali
Stokta yok
-9%
Orijinal fiyat: ₺110,00.Şu andaki fiyat: ₺99,90. KDV Dahil

Pandül Ne demek?
Pandül Hangi Taş olmalı?
Pandüle Nasıl Soru Sorulur?
Sarkaç nedir ne işe yarar?
Sarkaç özelliği nedir?

Pandül kullanımına olan ilgi her geçen gün artmakta. Ancak Pandül seçiminin ve kullanımının kendi içinde birçok boyutu var. Kristal pandülünüzü nasıl seçeceğinizi ve kullanımına dair tüm detayları bu yazıda öğrendikten sonra Sarkaç kullanımının gündelik hayatınızın bir parçası olacağı, adeta hayat kurtarıcınız haline geleceğinin garantisini verebilirim. Pandül seçimi ve kullanımında en önemli noktanın siz olduğunuzu hiçbir aşamada aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Pandül eğitiminin bütün aşamalarında iç sesinizi dinlemeyi unutmamanız gerekiyor. Gelelim kristal Pandül seçiminizi nasıl yapacağınıza.

Pandül Seçimi Nasıl Yapılır?

Pandül seçiminde en önemli nokta kendinizi yakın hissettiğiniz kristale yönelmeniz. Eğer hangi kristale daha çok çekildiğinizden emin değilseniz sitemizin “Pandüller” kategorisinde elliden fazla Pandül çeşidini bulabilir, kendinizi yakın hissettiğinizi seçebilirsiniz. Unutmayın, kendinizi yakın hissettiğiniz kristaller size ihtiyaçlarınız hakkında fark ettiğinizden daha çok şey söyler. Örneğin; oldukça kaotik ve stresli hayatlara sahip kişiler Amazonit veya Ametist taşı pandüllere daha çok çekilirken, özgüven eksikliği ve öz sevgi problemleri yaşayan insanlar Aventurin veya Pembe Kuvars pandüllere çekilmeye meyilli olması tesadüf değildir. Eğer hala hangi kristale yöneleceğinizi bilmiyorsanız sitemizde bulunan Kuvars Pandüllerden tercih etmenizi öneririm. Ametist, Pembe kuvars, Kristal Kuvars gibi Kuvars grubu kristallerin manyetik alanları daha kuvvetli  olduğundan uyumlanmanız daha kolay olacaktır.

Pandül (Sarkaç) Kullanma Yöntemleri

Pandüller işaret parmağı ile baş parmak arasında, ucuna kristal bağlı bir zincirin sabit tutulması ve kristalin enerjisi ile sorulan sorulara cevap alınması, çakra şifalandırma çalışmaları yapılması, kayıp eşyaların bulunması gibi birçok sebeple gündelik hayatta ve bioenerji çalışmalarında sıklıkla kullanılan araçlardır. Asıl amacı ise kristallerin kadim bilgeliğinden yararlanırken sizin için açık bir yol gösterici görevi üstlenmesidir. Her ne kadar bugün gündelik olarak kullanımı yaygın olsa da bu kadim uygulamanın ne boyutlarda kullanılabileceğini Anadolu geleneklerinden, Osmanlı saraylarında ve mimarisinde tabanın düzlüğünü belirlemek için kullanılan sarkaçlardan ve sayamayacağımız kadar çok örnekten anlamak mümkündür. Kolayca uygulanabilecek Sarkaç kullanma ritüelleri ile siz de bu kadim pratiği hayatınızın her alanına uygulayabilirsiniz. Şimdi size sarkacınızı alır almaz uygulayabileceğiniz sarkaç uyumlama ve kullanım ritüelini öğreteceğiz. Bu ritüelleri uygularken bir şema kullanmanız zorunlu olmasa bile ilk aşamalarda sitemizde bulabileceğiniz şemalar olan “Sarkaç Kullanım Şema Kartları” kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle işinizi karmaşıklaştıracak yön belirleme gibi süreçlerden kurtulabilirsiniz. Tabi ki de en iyi başlama yöntemi bu konuda tecrübe sahibi eğitmenlerden eğitim almak da olabilir. Okumayı çok sevmesek de bu yazıyı okuyanlar için bu madde geçerli değil gibi 🙂  Bu sebeple pandül kullanımı kitabını da sitemizden temin edebilirsiniz.

Pandül Uyumlama ve Kullanım Ritüeli

Pandülünüzü uyumlamak için öncelikle sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçmelisiniz. Pandülünüz ile baş başa kaldıktan sonra onu avuç içinize alıp kalbiniz hizasına getirerek Pandül enerjisinin size, sizin enerjinizin ona aktığını imajine ederek enerjinizin uyumlandığına tamamen emin olduktan sonra: “Şu an önümdeki tüm blokajları kaldırıyorum.” gibi sizin içinizden gelecek bir cümle ile uyumlamanızı bitirin.

Pandül ritüellerinde şema kartlar kullanmıyorsanız genellikle evet ve hayır cevapları için yönler belirlenerek başlanır. Bu yönleri siz “Aşağı ve yukarı sallanmak evet, sağ ve sol hayır demek.” olarak belirtebilirsiniz tabii ki ama daha yaygın kullanılan yön belirleme yöntemi “Bana evet yönünü göster, hayır yönünü göster.” şeklinde soruların veya cevabını zaten bildiğiniz, saç renginiz gibi, evet hayır sorularının sorulması ve pandülün hareket yönünün not alınmasıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise sorunuzu açık ve net bir şekilde birden çok kez farklı cümlelerle sormanız gerekiyor. Eğer ilk sorunuzun cevabından tamamen eminseniz bu adımı atlayabilir ve sıradaki sorunuza geçebilirsiniz.
Pandülünüzü kayıp eşyalarınızı bulmak için de kullanabilirsiniz. Diyelim ki anahtarınızı kaybettiniz. İlk önce evet hayır yöntemi ile hala evde olduğundan emin olmalısınız. Sonrasında sabit durup pandülünüze size anahtarınızın yerini göstermesini isteyerek gösterdiği yönleri pandülünüz sizi anahtarınıza yönlendirene kadar takip etmelisiniz. Bu uygulamayı yaparken ara sıra durarak “Yaklaştım mı?”, “Sağ taraf mı sol mu?” gibi sorular sormak işinizi kolaylaştıracaktır.

Çakra Şifalandırma ve Bioenerji Çalışmalarında Sarkaç Kullanımı

Çakra uyumlama ve Bioenerji çalışmaları genelde uzmanlar tarafından yapılır ancak siz de hangi çakralarınızın uyumlanmaya ihtiyacı olduğunu Sarkaç yöntemiyle bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey üzerinde çakra enerji merkezleri işaretli bir şema alarak pandülünüze sırayla çakraların uyumlanmaya ihtiyacı olup olmadığını sormak. Uyumlanmaya ihtiyacı olan çakraları tespit ettikten sonra evet hayır sorularını kullanarak hangi yöntemle uyumlayacağınızı da belirleyebilirsiniz.

Unutmayın ki pandüllerin kullanım alanları bu yazıdakilerle sınırlı değil. Özellikle sarkaç şema kartları ile aylar, harfler, renkler gibi birçok bilgiyi pandülünüz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. İlk adımlarınızı atarken tam anlamıyla bir uyumlanma hissedemezseniz endişelenmeyin, Sarkaç eğitimi uzun süren bir süreç ve siz bu yola ilk adımınızı attınız bile. Devamını pratik getirecek. Yazıda bahsi geçen her türlü materyale ulaşmak için sitemize göz atmayı ve daha fazla yazı için bloğumuzu takibe almayı unutmayın!

Işıkla Kalın…

Spiritüel Yayın kategorimizdeki tüm çeşitleri görmek ve satın almak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın