Spiritüel ürünlere yönelik Türkiye pazarında gördüğümüz eksikliklerden dolayı Yasamtohumu.com projesini 2020 yılında hayata geçirdik. Spiritüel ürün arayışı içinde olan herkesin farklı taleplerinin olduğunu ve istedikleri ürünlere ulaşmada zorluklar yaşadıklarını gözlemledik.

Bu taleplere cevap verebileceğimiz geniş çaplı bir ürün havuzu oluşturarak farklı yerlerden temin etmeye çalıştığınız ürünlerle birlikte kendi üretimlerimizi de tek bir çatı altında topladık. Ürünlerimizin bir kısmı sadece bizim harmanlamamızla ortaya çıkmış ve spiritüel konulardaki birikimimizin tecrübesi kullanılarak tasarlanmış, şekillenmiş veya birleştirilmiştir.

Farklı online pazar yerleri ve farklı girişimlerimizle yurt dışı ağımızı da genişleterek Türkiye’de ürettiğimiz ürünlerin yurt dışına satışı önceliklerimiz arasındadır. Web sitemizde 5000 çeşitten fazla ürünle sizlerin hizmetinizdeyiz. Bu ürünlerin büyük kısmı doğal taşlar olmakla birlikte yerel üreticileri ve el sanatlarını küçük de olsa desteklemek adına bir çok farklı girişim içindeyiz. Yoğun olarak bakır işçiliğine odaklanmış bulunmaktayız. Yurt içi piyasada online pazar yerlerinde örneğin Trendyol’da 4000 den fazla takipçiyle müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmış bulunmaktayız.

Sorularınız için iletişim kısmındaki whatsapp numaramızdan bizlere yazılı mesaj gönderebilirsiniz.