Spiritüel ürünlere yönelik Türkiye pazarında gördüğümüz eksikliklerden dolayı Yasamtohumu.com projesini 2020 yılında hayata geçirdik. Spiritüel ürün arayışı içinde olan herkesin farklı taleplerinin olduğunu ve istedikleri ürünlere ulaşmada zorluklar yaşadıklarını gözlemledik.

Bu taleplere cevap verebileceğimiz geniş çaplı bir ürün havuzu oluşturarak farklı yerlerden temin etmeye çalıştığınız ürünleri tek bir çatı altında topladık. Ürünlerimizin bir kısmı sadece bizim harmanlamamızla ortaya çıkmış ve spiritüel konulardaki birikimimizin tecrübesi kullanılarak tasarlanmış, şekillenmiş veya birleştirilmiştir. Astroloji, Simya ve Spiritüel konularındaki deneyimlerimizden dolayı, bir çok kişiye spiritüel rehberlikte bulunarak kişiye özel kullanabilecekleri ürünlerin tavsiyesinde ve yönlendirmesinde bulunmaktayız.

Doğum haritası analizleri sayesinde eksik elementlerinizle uyumlu şifalı taşların hangileri olması gerektiği konusunda sizleri tecrübemizle yönlendirmekteyiz. Genel amacımız, Spiritüel ürün ihtiyaçlarınızı en doğru ve uygun koşullarda sizlerle buluşturarak, memnuniyetinizin en üst seviyede olmasını sağlamaktır. Spiritüel arayışınızda en doğru ürünleri ve kanalları seçmeniz dileğiyle…