Sık Sorulan Sorular

İletişime geçmeden önce sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Sattığımız konseptteki taşlarda maalesef sertifika olmaz. Sebebi ise profesyonel sertifikaların her 1 taşın tek tek incelenerek çıkartılmasıyla oluşmasıdır ve her 1 sertifika maliyeti yaklaşık 50$ civarıdır. Bu sebeple sertifikalar sadece değeri yüksek taşlar ve koleksiyonluk taşlar için uygundur. Biz kendi müşterilerimize taşları bütçelerine göre şu 3 sıralamaya göre seçmelerini öneriyoruz, Ham taşlar, Tamburlanmış taşlar ve boncuk taşlar. Bütçeniz uygunsa 3 gruptanda edinmeniz uygundur. Taşlar işlendikçe ve küçüldükçe enerji akışlarında zayıflıklar olabilir bu sebeple öncelik ham taşlar olabilir. Ham taşların yapısı ve görüntüsü itibariyle zaten orjinal olduğu ve doğal bir görüntüye sahip olduğı net bir şekilde görülmektedir. Bu sebeple ham taşlarla ilgili hiç bir tereddütünüz olmamalı. Tamburlanmış taşlarda ham taşların tambur makinesinde kaba görüntüsünün alınmasıyla elde edilir. Boncuk taşlarda genel olarak katkısız ve saf doğal haliyle taşlar bulunduğu gibi doğal taşın görüntüsünü arttırmak için vernik ve boya tarzı ürünler kullanılabilmektedir fakat bu tarz ürünler enerji akışına bir engel teşkil etmemektedir. Bu sebeple ortamda tutmak için örneğin masa, ev vb ortamlarda ham ve tamburlanmış taşlara öncelik verebilirsiniz. Dışarıda da aynı enerjiden faydalanabilmek için ya küçük tamburlanmış taşlardan ya da bileklik kolye gibi aksesuarlarla boncuk taşlardan faydalanabilirsiniz. Daha bilinçli seçimler yapmak içinde sitemizdeki değerli taş kitaplarından edinmenizi öneriyoruz. Böylece süreçle ilgili temel ve orta düzey bilgilere sahip olarak çevrenizdeki insanları da kolayca doğru ürünlere yönlendirebilirsiniz. Genel olarak taşların gerçekliğini ateş ile test etme mantığı doğru değildir. Her taş için geçerli değildir. Taşların içerisindeki mineral yapı ısıyla eriyebilmektedir. Bu sebeple 1 taşın orjinal mi değil mi olduğunu anlayabilmek için profesyonel uzmanlar tarafından kontrolünün sağlanması gerekmektedir.

Evet, var. Ödeme kısmına geldiğinizde Kapıda Ödeme seçimiyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişleriniz için sadece MNG ve Sürat kargo ile gönderim yapabiliyoruz.

Sendeo, Sürat ve Aras kargo ile çalışıyoruz. Kapıda ödeme siparişleriniz için sadece MNG ve Sürat kargo ile gönderim yapabiliyoruz.

Stoksuz ürün satmamaya azami derece önem gösteriyoruz ve bu sebeple ürünleriniz çoğunlukla aynı gün veya ertesi günü gönderilmektedir.

Kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme ile siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İletişim