horoscope

DOĞUM HARİTANIZA ÖZEL HAZIRLANAN ŞİFA TAŞLARINIZI ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Doğum haritasındaki gezegenlerinizin güçsüz olması auranızda bu gezegenlerin enerjisini aktifleştirememek veya gezegenin negatif etkilerini taşımanıza sebep olmaktadır. Geçmiş yaşamlarınızdan, aile köklerinden veya karmanızdan dolayı bu durum oluşmaktadır. Bu sebeple bu gezegenlerin ortaya çıkartılıp temsil ettikleri şifalı taşlar, renkler ya da bitkilerle pozitif anlamda şifalanabilmeniz önem taşımaktadır.

Verdiğimiz hizmet, doğum haritanıza göre sadece şifalı taşlarınızın tanımlamasını içermektedir.

KİŞİYE ÖZEL TAŞ ANALİZİ VE TAKI TASARIMI 
Doğal taşlar, doğanın bize sunduğu çeşit çeşit şifa yolu arasından çok değerli armağanlar olarak öne çıkıyor. Renkleriyle, dokularıyla, bileşikleriyle, frekanslarıyla hayat yolumuzda bize büyük destekler sunuyor.  Fiziksel ve enerji alanımızda bir şeyleri temizlemek, dönüştürmek, beslemek ve fark etmek için şifalı taşların enerjisinden yararlanmak çok eski zamanlardan beri insanın kullandığı kadim bir yöntem.
Kişiye özel taş analizi hizmetimiz kapsamında; doğum haritanıza, burcunuza, numerolojinize ve ihtiyaçlarınıza göre tamamen size özel taşları belirleyerek bileklik, kolye tasarımları yapıyor, taşların farklı şekillerde kullanımıyla ilgili tavsiyeler veriyoruz.
Şunu da unutmamak önemli ki hücrelerimize bile etki edebilecek kadar büyük bir şifa gücünün asıl kaynağı içimizde. Niyetlerinizle, inancınızın gücüyle bu şifayı birçok şekilde aktive edebilirsiniz. Bedensel rahatsızlıklar çok derinlerde, ruhta, bilinç altında başlayan bir blokajın en son seviyesidir.
Bedensel rahatsızlıklarınız için öncelikle doktorunuza danışın, sonra sorunun kaynağına inip tamamen iyileşmek için ve mükemmel halinize ulaşmak için doğanın bu muhteşem mucizelerinden yararlanmaya başlayın.
Kişiye özel taş analizi hizmetimiz tavsiye niteliğindedir. Size hiçbir garanti vermiyoruz, veremeyiz.
Lütfen sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza danışınız.
Şifa olsun.
Sevgiler

Doğum Haritası analizi kaç TL?
Bu analizin bedeli 300 TL.’dir. Belirlenecek taşlar fiyata dahil değildir,
Analiz sonucunda taşlarınızı kendiniz direk sitemizden alabilirsiniz veya bütçeniz dahilinde size özel kombinasyonlar organize edilmektedir.
Formu doldurduktan sonra, öncelik ve sıralamaya göre sizinle iletişime geçeceğiz, lütfen sabırla bekleyiniz.

//
//